Data:Niedziela, 14 Lipca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 17°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 11% 50%

Alibi Zdrowie zaprasza na warsztaty dla kobiet „Moc Kobiecości”

Kobiecość ma wiele odcieni… To coś więcej niż pełnione role czy obowiązki dnia codziennego. Kobiecość w wymiarze żony, matki jest zachwycająca i jednocześnie trudna do uchwycenia. Każdego dnia – raz nas złości, raz zachwyca, często inspiruje i motywuje, czasami odbiera pewność siebie i podcina skrzydła.

Fajnie jest odkrywać swoją kobiecość, bo odkrywanie kobiecości przypomina zakochanie… To osobista misja, która jest jak podróż w dwóch kierunkach: do wewnątrz, żeby odkryć to co leży głęboko w nas i na zewnątrz – żeby odkryć swój styl, poznać swoje ciało, bawić się modą. Kobiecość zmienia się z wiekiem, ale tak naprawdę to jest w nas.

Tak naprawdę to trudno jest zdefiniować kobiecość, dla każdej z nas będzie czymś innym: czerwoną szminką na ustach, zwiewną sukienką, czerwonymi szpilkami, długimi włosami czy dużym biustem. Kobiecość może kryć się pod osłoną kruchości, delikatności i skromności. To sposób poruszania się, patrzenia, wypowiadania się czy zachowania. To świadoma relacja z samą sobą. Dla każdej z nas KOBIECOŚĆ oznacza coś innego, bo różnimy się od siebie, różnią się nasze wyobrażenia na swój temat, pragnienia czy aspiracje. Prawdziwa definicja kryje się gdzieś głębiej.

Czym jest kobiecość i jakie wartości za nią stoją ?

Co wypada, a co nie wypada kobiecie, czyli blokujące przekonania ?

Jak czujemy i myślimy o kobiecości ?

Na wszystkie te i inne pytania uzyskają odpowiedzi uczestniczki dwudniowych warsztatów „Moc Kobiecości” , które odbędą 27 i 29 czerwca w Alibi Zdrowie.

Alibi Zdrowie

Warsztaty poprowadzą:

Joanna Kałuża-Bonczyk

Trenerka kompetencji psychospołecznych, absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia w biznesie. Jej największą pasją są ludzie Ogromną radość sprawia jej uczestnictwo we wzroście i rozwoju jej klientów zarówno na sali szkoleniowej jak i w takcie sesji coachingowych.

Katarzyna Szlendak

Fizjoterapeutka i masażystka. W swoim gabinecie przyjmuje pacjentów z problemami ortopedycznymi jak i pochodzenia uroginekologicznymi.

Podczas warsztatów opowie na czym polega praca fizjoterapeuty urodinekologicznego oraz zademonstruje na czym polegają ćwiczenia MDM , czyli mięśni dna miednicy.

Agnieszka Mendel-Ziajka

Psycholożka, trenerka umiejętności psychospołecznych i adeptka seksuologii. Część warsztatów, którą poprowadzi dotyczyć będzie m.in.:

  • seksualności
  • poczucia bezpieczeństwa
  • relacji ze swoim ciałem
  • szanowania granic

Więcej informacji w wydarzeniu:

Źródło:

Alibi Studio

Sukces pisany szminką

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl