Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 24°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 99% 91%

Kontakt

W ramach serwisu kładziemy nacisk na transparentność i komunikację zarówno z mieszkańcami naszej okolicy jak i gośćmi strony internetowej Kokociniec.pl. Tym samym oddajemy możliwość skontaktowania się z nami w zależności od potrzeb każdego odwiedzającego serwis Kokociniec.pl

Serwis został stworzony i jest rozwijany przez Inicjatywę Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyba

W jakim celu możesz się skontaktować?

  • Współpraca z serwisem Kokociniec.pl – Masz pomysł na współpracę Twojej firmy, organizacji czy osoby z serwisem Kokociniec.pl, chcesz włożyć „swoje 3 grosze” aby pomóc nam rozwinąć serwis? Ta opcja jest dla Ciebie!
  • Chciałbym Wam pomóc rozwinąć już istniejące treści, strony – widzisz błędy w historii, masz pomysł jak rozwinąć opis miasta Katowice a może posiadasz archiwalne zdjęcia, którymi możesz się podzielić i udostępnić je do naszej galerii? Wszelkie uwagi są mile widziane.
  • Błędy, administracja i obsługa techniczna – strona nie działa, widzisz błędy, masz problem z prawidłowym wyświetlaniem, wybierz opcję aby skontaktować się z twórcą strony Kokociniec.pl
  • Opiekun merytoryczny Kokociniec.pl – pomysły, uwagi a może jeszcze inne ale co do treści znajdującej się na stronie? Ta opcja jest do tego przeznaczona!
  • Uwagi, skargi, prawa autorskie – Widzisz, że na stronie są łamane prawa autorskie? Treść jest skandaliczna i narusza kogoś dobre imię? Mamy nadzieję, że ta opcja będzie się jedynie kurzyć na końcu listy kontaktu.

Po przesłaniu wiadomości skontaktuje się z Tobą wybrana osoba w możliwie najszybszym czasie, pamiętaj jednak że serwis ten jest realizowany w ramach wolnego czasu, nie jest nikogo źródłem utrzymania i nie oczekuj natychmiastowej reakcji.

Formularz kontaktowy

    Autorem treści jest: Przemysław Rusek
    Ostatnio aktualizowane przez: Przemysław Rusek