Data:Czwartek, 18 Lipca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 16°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 80% 57%

Wspieraj lokalnych przedsiębiorców i kupuj w #LokalniPrzedsiebiorcy

Zaskakujące zmiany do których doszło wiosną ubiegłego roku na całym świecie, spowodowane wybuchem pandemii wstrząsnęły światową gospodarką.

Polskie przedsiębiorstwa również stanęły w obliczu ogromnego wyzwania, które ma na celu zabezpieczenia prowadzonego biznesu, zachowaniu płynności finansowej oraz zapewnieniu zatrudnionym pracownikom ochrony.

Nie bądź obojętny, wspieraj lokalnych przedsiębiorców

Niestety skutki pandemii najbardziej dotknęły małe i mikro przedsiębiorstwa, które w związku wprowadzonym obostrzeniom nie mogły w pełnym  wymiarze prowadzić swoich biznesów. Część z nich w związku z wprowadzonymi obostrzeniami musiały wręcz je pozamykać i nie pozyskując wystarczającego wsparcia ze strony rządu. Wielu z nas solidaryzuje się z lokalnymi przedsiębiorcami robiąc zakupu tuż za rogiem, bądź korzystając z usług tych, których znamy.

Wspieraj lokalnych przedsiębiorców

Pod hasłem #WspieramyLokalnyBiznes, #LokalniPrzedsiebiorcy uruchamiamy bazę firm lokalnych, dzięki której przedsiębiorcy w prosty sposób, będą mogli przedstawić potencjalnym swoim klientom zakres swojej działalności oraz miejsce jej wykonywania czy też inne przydatne informacje w tym trudnym dla nas wszystkich czasie związane prowadzeniem swojego biznesu w czasie pandemii.  

Co należy zrobić aby znaleźć się w katalogu lokalnych przedsiębiorców ?

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców

Należy wypełnić niezbędny formularz do przedstawienia swojej działalności w tym również social media, które pozwolą zainteresowanych klientów przekierować na stronę przedsiębiorcy, dane kontaktowe, informacje o obostrzeniach i inne dane. Dzięki temu klient będzie miał nieograniczony dostęp do oferty firmy a przedsiębiorca zyska kolejne miejsce do promocji swojej działalności – pod warunkiem że jest z naszych okolic 🙂

W zakładce menu Lokalni Przedsiębiorcy, którą znajdziemy na górze strony oprócz możliwości przeglądania listy przedsiębiorców oraz dodania swojej firmy można dodatkowo pobrać materiały promocyjne, które dzięki Państwa udostępnianiu internautom pozwoli nam na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów.

Udostępnianie materiałów promocyjnych pozwoli nam również rozwijać nasz lokalny serwis Kokociniec.pl, który budujemy z ogromnym zapałem.

Wspieraj biznes w Katowicach

Zachęcamy chętnych do współpracy na rzecz rozwoju serwisu i lokalnej przedsiębiorczości, która nie jest łatwa w czasach pandemii do kontaktu drogą elektroniczną: kontakt@kokociniec.pl

Pomysłodawcą i twórcą Katalogu Przedsiębiorców jest Przemysław Rusek.

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl