Data:Niedziela, 26 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 25°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 63% 70%

Sklep socjalny „Spichlerz” w Ligocie obchodzi swoje pierwsze urodziny

Mija rok od uroczystego otwarcia drugiego sklepu socjalnego „Spichelrz” w Katowicach. Sklep ten mieści się przy ul. Świdnieckiej 25 w Ligocie. Projekt został zrealizowany dzięki współpracy Miasta Katowice z „Fundacją Wolne Miejsce”, która prowadzi pierwszą ogólnopolską sieć sklepów socjalnych „Spichlerz”.

„Spichlerz” w Ligocie funkcjonuje już rok

Fundacja Wolne Miejsce zaprasza na pierwsze urodziny drugiego sklepu socjalnego „Spichlerz”.

We wtorek 20 grudnia br. organizatorzy zapraszają w godzinach od 11.00-12.00 na wspólne świętowanie pierwszych urodziny sklepu socjalnego „Spichlerz” przy ul. Świdnieckiej 25. Na gości będzie czekała gorąca herbata, kawa oraz tort urodziny. W dniu jutrzejszym zakupy będzie mógł dokonać każdy, bez specjalnego skierowania z MOPS-u.

Więcej na temat sklepów socjalnych w Katowicach znajdziecie Państwo TUTAJ

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl