Data:Czwartek, 18 Lipca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 15°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 103% 62%

Mamy dla Państwa bilety na KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”

W przedświątecznym okresie proponujemy zatrzymać się na chwilę w codziennej gonitwie i spędzić chwilę przy dźwiękach utworów popularnej amerykańskiej wokalistki Randy Crawford w aranżacji na orkiestrę symfoniczną i sekcję jazzową.

Instytucja Kultury Katowice Miasto Ogrodów i jej ukraińscy przyjaciele z Młodzieżowej Akademickiej Orkiestry Symfonicznej Ukrainy „Słobożański” (MASO) z Charkowa (więcej o orkiestrze TUTAJ) postanowili wspólnie odpowiedzieć na prośbę skierowaną przez Stowarzyszenie „Dom Aniołów Stróżów”, który w tym trudnym ekonomicznie okresie potrzebuje naszego wsparcia.

Mamy dla Państwa sześć podwójnych zaproszeń.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt drogą elektroniczną na adres e:mail: kontakt@kokociniec.pl. W treści wiadomości e:mail proszę umieścić: imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego abyśmy mogli wspólnie ustalić odbiór biletów.

Na zgłoszenia czekamy do środy (14.12.2022r) do godziny 12.00. O uzyskaniu wejściówek decyduje kolejność zgłoszeń.

Koncert odbędzie się 15 grudnia 2022 o godzinie 19.00 

Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Wydarzenie jest darmowe, a w trakcie jego trwania zostanie przeprowadzona zbiórka na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia „Dom Aniołów Stróżów”.

INFORMACJA PRASOWA

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl