Data:Wtorek, 28 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 14°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 137% 120%

9 kwietnia na osiedlu Kokociniec odbędzie się XI Miejski Rajd Przygodowy w Katowicach, czyli… Sportowa Gra Miejska

Przygoda to rzecz niezwykła, fascynująca i pełna różnych nieprzewidzianych zdarzeń. Zawsze kojarzy nam się się z pozytywnymi wrażeniami i zabawną. Często jednak jest łączy się z pewnym niebezpieczeństwem, wysiłkiem i dużymi emocjami. Warto jednak podkreślić, że pozostawia po sobie miłe wspomnienia, które na długo zapadają w naszej pamięci.

Już 9 kwietnia na osiedlu Kokociniec i w jego okolicy odbędzie się XI Miejski Rajd Przygodowy w Katowicach, czyli… Sportowa Gra Miejska, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie „Silesia Adventure Sport” zrzeszające grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej bardzo ciekawej rywalizacji.

„Prawdziwy poszukiwacz przygód podąża bez wyraźnego celu i bez wyrachowania naprzód, na spotkanie nieznanego przeznaczenia”.

Graham Masteron, Ciało i krew

Zobaczcie jak to wyglądało w poprzednich edycjach:

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl