Data:Niedziela, 26 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 23°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 134% 36%

Kronika wspomnień mieszkańców Ligoty i Panewnik

Co zrobić, żeby nie zapomnieć o ważnych momentach naszego życia? Można robić zdjęcia, nagrywać filmy, zbierać dokumenty. Pamiątki rodzinne, w tym zdjęcia są dla nas ważne. To pozostałości po naszych minionych dniach… dobrych i złych (chociaż raczej chce się pamiętać tylko te dobre).

Jedni piszą pamiętniki, inni tworzą albumy, drzewa genealogiczne, my stwórzmy kronikę wspomnień mieszkańców Ligoty i Panewnik.

Stwórzmy razem kronikę wspomnień mieszkańców Ligoty i Panewnik. Dzięki niej nie tylko bliżej się poznamy, ale również będziemy mogli wybrać się w podróż po dawnych ścieżkach, zobaczyć jak zmieniały się miejsca obok których przechodzimy każdego dnia. To będzie niesamowita podróż w czasie.

Archiwalne fotografie pomogą nam odkryć naszą tożsamość, zrozumieć przeszłość i pokazać, jak się wiele zmieniło.

Będzie to wspaniała baza sentymentalnych wspomnień i wzruszeń zgodnie z przysłowiem które brzmi :

” Najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć się gdzie zatrzymać i tam je wspominać”.

Zachęcam do kontaktu i przesyłania zdjęć na adres e:mail kontakt@kokociniec.pl. Nadesłane przez Państwa zdjęcia powinny posiadać opis, orientacyjną datę wykonania. Proszę w treści wiadomości e:mail pozostawić swój nr telefonu abyśmy pozostali w kontakcie.

Jeśli nie posiadacie skanerów, proszę o kontakt telefoniczny, poradzimy sobie z tym 🙂

Wiadomość e:mail powinna również zawierć oświadczenie o treści:

„Oświadczam, że fotografie zostały wykonane przeze mnie osobiście, posiadam do nich wszelkie prawa oraz zgody osób widocznych na zdjęciach na publikację ich wizerunku”.

nr kontaktowy: 607 261 011

Czytaj również:

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl