Data:Poniedziałek, 17 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 23°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 133% 66%

Kino Helios zaprasza !

Tomek i Przyjaciele

17 grudnia w kinach zagoszczą Filmowe Poranki, w ramach których zostaną wyświetlone odcinki bajki „Tomek i Przyjaciele”. Oprócz obejrzenia przygód małej niebieskiej lokomotywy dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach i animacjach.

Tomek i przyjaciele

Koliber

18 grudnia na ekranach zagości cykl Kino Konesera – tym razem widzowie będą mogli zobaczyć dramat „Koliber”. Rodzina Carrerów spędza błogie wakacje, w czasie których ich syn Marco poznaje piękną Luisę. Kobieta na zawsze zagości w jego życiu, a przez kolejne dekady jego serce będzie rozdarte przez miłość do tajemniczej Francuzki oraz stewardessy – w tę ostatnią wciela się Kasia Smutniak.

O psie, który jeździł koleją

Helios zaprasza także na cykl Kultura Dostępna, w ramach którego, w czwartek, 21 grudnia zostanie wyświetlony film familijny „O psie, który jeździł koleją”. Życie Zuzi, której tata Piotr pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies podróżnik. Dzięki ich przyjaźni dziewczynka lepiej radzi sobie z chorobą.

Dzięki naszemu partnerowi – Kina Helios w Libero Katowice mamy dla Państwa podwójne zaproszenia na seanse:

 • Filmowe Poranki: Tomek i przyjaciele, cz. 2 ( 17.12.2023, godz. 10:30 )
 • Kino Konesera: Koliber ( 18.12.2023, godz.18:00 )
 • Kultura Dostępna: O psie, który jeździł koleją ( 21.12.2023 , godz. 18:00 )


Aby uzyskać podwójne zaproszenie należy wypełnić poniższy formularz i odpowiedzieć na jedno pytanie wybranego przez siebie seansu:

 • Wymień tytuły bajek, które będą zaprezentowane w tamach Filmowych Poranków 17.12.2023 w Kinie Helios ?
 • W jakich latach toczy się akcja filmu „Koliber” ?
 • W jakim polskim mieście były kręcone zdjęcia do filmu pt.: „O psie, który jeździł koleją” ?

  O przydzieleniu zaproszeń zdecyduje kolejność poprawnie nadesłanych odpowiedzi, o czym poinformujemy Państwa pocztą e:mail.

  Warunkiem otrzymania podwójnego zaproszenia jest również udostępnienie publikacji w mediach społecznościowych FB.

  Powodzenia !

  Sponsorem zaproszeń jest Kino Helios.

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl