Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 21°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 89% 81%

IX Bieg Fundacji Śląskie Anioły!

Już 18 lutego 2023 r. o godz. 11:00 na Dolinie Trzech Stawów wystartuje IX Bieg Fundacji Śląskie Anioły.

Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz charytatywnych imprez sportowych organizowanych w Województwie Śląskim. Beata Twardowska Prezes Fundacji Śląskie Anioły zapewnia, że kolejna już IX edycja Biegu Śląski Aniołów będzie jak zawsze wyjątkowa, przygotowana z myślą o naszych mieszkańcach – dorosłych i naszych dzieciach, pragniemy również zaktywizować seniorów.
Organizując biegi Fundacja Śląskie Anioły ma na celu aktywizację środowisk lokalnych, całych rodzin oraz spotkania pokoleniowe. Zależy nam, aby całe rodziny spotkały się razem, kibicowały i bawiły się razem z nami. Jednocześnie prosimy wszystkich uczestników aby w tym dniu każdy przyszedł przebrany za anioła gdyż Fundacja szykuje wspaniałe nagrody za najpiękniejsze stroje.
Zapraszamy również tych wszystkich którzy będą jako wsparcie, kibicować i bawić się z nami.
IX Bieg Śląskich Aniołów to charytatywny bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km wraz z biegami dla dzieci na 200 i 400 m. Wszystko to odbędzie się na terenie katowickiej Doliny Trzech Stawów przy ul. Pułaskiego 71.

Fotorelacja z wcześniejszych edycji:

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: IX Bieg Fundacji Śląskie Anioły

Zachęcamy do zapisów: DO:ST:AR:TU (dostartu.pl)https://dostartu.pl/ix-zimowy-bieg-fundacji-slaskie-anio-y-v8379

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl