Data:Wtorek, 28 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 12°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 140% 86%

Domki dla jeży na terenie Szkole Podstawowej nr 67

Kolejne domki dla jeży zostały zamieszczone na osiedlu Kokociniec. Tym razem to akcja społeczna ekipy #InoRosaTeam, która nie zwalnia tempa przed zimą. Akcja biura poselskiego Monika Rosa, Portal Nasze Witosa Załęże i całej ekipy #InoRosaTeam cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ponownie dostarczono domki dla jeży do śląskich szkół, przedszkoli i nie tylko przynosi efekty.

Szkoła Podstawowa na 67 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach
autor zdjęcia Dorota Żywica

Tym razem w piątek 23 października dwa domki zostały dostarczone do Szkoły Podstawowej nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach.

Domek dla jeża-autor zdjęcia Grzegorz Więzik

W akcji rozmieszczania domków uczestniczyli uczniowie klasy 1c, którzy zadbali o ich otoczenie. Wychowawcą klasy 1 C jest Pani Beata Salewicz-Więzik.

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl