Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 25°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 139% 85%

Biegaj, truchtaj i maszeruj. Wspólnie świętowanie Dnia Niepodległości.

Parkrun Katowice zaprasza wszystkich mieszkańców Katowic i okolic na spotkanie parkrun z okazji Święta Niepodległości, które odbędzie się w sobotę 12 listopada o godzinie 9:00 w Parku Kościuszki w Katowicach .

W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto chce aktywnie świętować Niepodległość. Naszą 5 kilometrową trasę można przebiec, przetruchtać lub przespacerować. Zachęcamy do zabrania ze sobą flag i ubrania się w nasze barwy narodowe. Po spotkaniu zapraszamy na poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi lub marsze na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę rano w ponad 20 krajach na całym świecie. Spotkania parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek.

Dla debiutantów przygotowana jest oddzielna odprawa, na której omawiamy zasady udziału, trasę oraz odpowiadamy na pytania dotyczące naszej inicjatywy. Odprawa dla osób, które uczestniczą w spotkaniu po raz pierwszy odbywa się o 8:50 przy pomniku Tadeusza Kościuszki.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji na stronie http://www.parkrun.pl/rejestracja/.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie:

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl