Data:Wtorek, 28 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 12°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 140% 81%

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz w Katowicach zaprasza na kolejną edycję wymiany książkowej Tezeusz BookUp

Tezeusz BookUp to cykl wydarzeń kulturalnych, skierowanych przede wszystkim do mieszkańców Śląska i Zagłębia. Miłośnicy czytania spotykają się w każdy ostatni czwartek miesiąca, aby wymieniać się książkami i wspólnie rozmawiać o literaturze i wszystkim co jej dotyczy.

Dzięki wymianie książkowej przeczytane już pozycje nie muszą kurzyć się na regałach, a będą w ciągłym obiegu czytelniczym. W ramach wydarzeń Tezeusz BookUp wymieniamy się z uczestnikami w formule książka za książkę (jedna sztuka za jedną sztukę, można przynieść do 20 książek na jedno spotkanie).

Nasz wkład w wymianę to około 1500-200 książek z różnych dziedzin: literatura piękna, kryminały, sensacja, obyczajowe, historia, religią, literatura młodzieżowa, z także przyjazna atmosfera, kawa, herbata i miejmy nadzieję ciekawe rozmowy o książkach! Wymiana książkowa umożliwi zdobycie uczestnikom ciekawych książek bez ponoszenia dodatkowych wydatków, za to w luźnej formule i dobrej atmosferze, wśród innych miłośników literatury.

Wymiana książkowa Tezeusz BookUp odbywa się w każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 14:00-18:00, najbliższy termin spotkania to 31. sierpnia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tezeusz BookUp #4 - wymiana książkowa Katowice
Tezeusz BookUp #4 – wymiana książkowa Katowice

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz Sp. z o.o. zajmuje się skupem i sprzedażą książek używanych oraz nowych. Jesteśmy największym antykwariatem w Polsce, z ofertą przekraczającą 800 tys. książek.

Wydarzenie:

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl