Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 26°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 139% 85%

Aktywuj się w Ligocie – II Bieg na Kokocińcu już 23 kwietnia

W niedzielę 23 kwietnia o godzinie 11.00 odbędzie się II edycja Biegu na Kokocińcu w ramach projektu proobywatelskiego Aktywuj się w Ligocie.

Organizatorzy wydarzenia zachęcają do wiosennej aktywności miłośników Nordic Walking, biegaczy na dystansie 5 i 10 km oraz dzieci na dystansie 200 i 400 metrów. Kto nie zdecyduje się na start w zawodach, może wziąć w nich udział w charakterze kibica. Aktywni uczestnicy z pewnością docenią żywiołowe wsparcie na trasie.

Aktywuj się w Ligocie – II Bieg na Kokocińcu już 23 kwietnia

Trasa biegu urozmaicona poprzez rzeźbę terenu poprowadzi uczestników między innymi przez obszar zespołu przyrodniczo- krajobrazowego Uroczysko Buczyna, w okolicę dwóch zbiorników wodnych. Organizatorzy zapewniają elektroniczny pomiar czasu. Każdy uczestnik, który ukończy zawody zostanie nagrodzony medalem, wyjątkowym bo specjalnie dedykowanym na tę okoliczność. Medal będzie nagrodą za podjęty wysiłek, pokonanie wyznaczonej przez organizatorów trasy i dotarcie do mety.

Zachęcamy do zapisów poprzez stronę: Aktywuj się w Ligocie – Bieg na Kokocińcu

Więcej informacji dot. biegu znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia: Aktywuj się w Ligocie – II Bieg na Kokocińcu oraz na Aktywuj się w Ligocie.

Trasa biegu

Wydarzenie:

*****************************

Jeśli chcesz mnie wesprzeć, docenić moją pracę społeczną – postaw mi wirtualną kawę ☕️😀 na https://buycoffee.to/kokociniec.pl . Każdy, nawet drobny gest jest dla mnie bardzo ważny.

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl