Data:Czwartek, 8 Grudnia 2022 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 2°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 112% 89%

Wyjście do kina z okazji Dnia Dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak (1878-1942) – Lekarz, pedagog, wychowawca, publicysta…

25 maja dzieci w różnym wieku z osiedla Kokociniec i okolic wybrały się na projekcję filmu animowanego pt. „Pan Wilk i Spółka” do Kina Helios mieszczącego się w Centrum Handlowym Libero w Katowicach. Wspólne wyjście do kina odbyło się dzięki uprzejmości kierownictwa Kina Helios, Panu Jakubowi Grabskiemu, który bez wahania przekazał na rzecz dzieci dwadzieścia darmowych zaproszeń z okazji Dnia Dziecka na dowolnie wybrany seans.

Dodatkową atrakcją i miłą niespodzianką dla dzieci były zabawy i konkursy z nagrodami, które odbyły się tuż przed seansem.

Bardzo dziękujemy Panu kierownikowi Kina Helios Jakubowi Grabskiemu za wsparcie naszych działań probywatelskich. Ten wspaniały gest sprawił ogromną radość dzieciakom i pozwolił w miłych okolicznościach nawiązać nowe koleżeńskie znajomości.

We wspólnym wyjściu do kina wzięłi udział:

Filip S., Tomek Ż. , Nikola l. , Oskar W., Dominik K., Piotr K. , Maks W., Jakub J. , Adam J. , Dominik B., Karolina K. , Dominik K., Dominika W, Tosia K. , Asia B., Zuzia B. , Weronika W., Seweryn W., Wiktor W i Martyna W .

Opiekunkami grupy były:

Grażyna Prycza- Kupny oraz Dorota Żywica.

Więcej zdjęć w naszej galerii:

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Działaczka i organizatorka społecznościowa, wolontariuszka fundacji DKMS, założycielka grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkini Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic oraz Stowarzyszenia Ratowniczego Nemo im. Marka Zielińskiego