Data:Poniedziałek, 17 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 21°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 120% 57%

300. spotkanie oraz 7 urodziny parkrun Katowice !!! – edycja bardzo specjalna

2023-05-06 09:00

Park Kościuszki w Katowicach

Wydarzenie zakończone!

Parkrun Katowice  zaprasza do wspólnego świętowania z okazji 300. edycji oraz 7 urodzin parkrun Katowice.

Zaproście swoje rodziny i znajomych do uczestnictwa lub kibicowania.
Będzie uroczyście, wesoło i słodko.
Szczegóły już wkrótce, w osobnych wiadomościach.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to przypominamy czym jest parkrun – cykliczne i bezpłatne biegi lub marsze na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę rano w ponad 20 krajach na całym świecie. Spotkania parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek.
Będziesz u nas po raz pierwszy? Dla debiutantów przygotowana jest oddzielna odprawa, na której omawiamy zasady udziału, trasę oraz odpowiadamy na pytania dotyczące naszej inicjatywy. Odprawa dla debiutantów odbywa się o 8:50 przy pomniku Tadeusza Kościuszki.

Udział w parkrun jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji na stronie. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie. Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej.

Jednorazowa rejestracja:

http://www.parkrun.pl/rejestracja/

Harmonogram wolontariuszy:

https://www.parkrun.pl/katowice/harmonogramwolontariuszy/

Zgłoszenia na wolontariat przyjmujemy mailowo na adres: katowice@parkrun.com lub przez formularz na stronie https://forms.gle/gdLRXMghAS8q2WHw9

Więcej na temat parkrun: 

Teraz plan na sobotę: 9 rano – spotkanie z przyjaciółmi w parku !