Data:Czwartek, 8 Grudnia 2022 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 2°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 121% 103%

Wszystko Gra ! Aktywuj się w Ligocie z letnim Kinem Plenerowym na Kokocińcu 2023

Jest nam niezmiernie miło Państwa poinformować, że zgłoszone w IX edycji Budżetu Obywatelskiego w Katowicach zadanie pn. „Wszystko gra ! Aktywuj się w Ligocie z letnim Kinem Plenerowym na Kokocińcu 2023″ zostanie zrealizowane w 2023 roku.
Dzięki poparciu mieszkańców uzyskało 323 punktów i uplasowało się na 12 miejscu wśród zadań w dzielnicy Ligota – Panewniki.


W ramach wspólnych spotkań odbędą się również animacje dla dzieci oraz spotkania z funkcjonariuszami policji mające na celu zdobycia przez najmłodszych mieszkańców naszej dzielnicy wiedzy praktycznej z zakresu między innymi zasad bezpieczeństwa na drodze, w szkole i na placu zabaw.

Wszystko gra ! Aktywuj się w Ligocie z letnim Kinem Plenerowym na Kokocińcu 2023

Bardzo dziękujemy mieszkańcom za oddanie głosów oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik za zgodę na realizację zadania na terenie zarządzanym przez SM !

Do zobaczenia !

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Działaczka i organizatorka społecznościowa, wolontariuszka fundacji DKMS, założycielka grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkini Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic oraz Stowarzyszenia Ratowniczego Nemo im. Marka Zielińskiego