Data:Poniedziałek, 30 Stycznia 2023 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 1°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 71% 61%

Wielki pościg za przestępcami w Parku Kościuszki w Katowicach

W sobotę 31.12 br. miał miejsce wielki pościg policyjny za przestępcami, którzy w godzinach porannych przejęli miejski Park Kościuszki w Katowicach. To wszystko działo się w ramach co tygodniowych spotkań Parkrun Katowice, w których udział biorą biegacze oraz miłośnicy Nordic Walking na dystansie 5 km. W dzisiejszym spotkaniu wzięło udział 79 uczestników. Podczas wydarzenia z głośników można było wysłuchać muzykę z filmów gangsterskich, która wprowadzała wszystkich prawdziwie sylwestrowy klimat. Organizatorzy Parkrun Katowice i wolontariusze zadbali o bezpieczeństwo uczestników oraz słodki poczęstunek i ciepłe napoje.

W imieniu organizatorów zapraszamy na kolejne spotkanie już w następną sobotę 7 stycznia 2023 roku.

Wszystkim miłośnikom Parkrun Katowice oraz czytelnikom serwisu kokociniec.pl życzymy aby Nowy Rok przywitał nas radością, zdrowiem i dobrą energią. Do Siego Roku 2023 !

Zdjęcia wykonał: Artur Stańczyk, Dorota Żywica

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Działaczka i organizatorka społecznościowa, wolontariuszka fundacji DKMS, założycielka grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkini Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic oraz Stowarzyszenia Ratowniczego Nemo im. Marka Zielińskiego