Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 26°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 139% 85%

Wielki pościg za przestępcami w Parku Kościuszki w Katowicach

W sobotę 31.12 br. miał miejsce wielki pościg policyjny za przestępcami, którzy w godzinach porannych przejęli miejski Park Kościuszki w Katowicach. To wszystko działo się w ramach co tygodniowych spotkań Parkrun Katowice, w których udział biorą biegacze oraz miłośnicy Nordic Walking na dystansie 5 km. W dzisiejszym spotkaniu wzięło udział 79 uczestników. Podczas wydarzenia z głośników można było wysłuchać muzykę z filmów gangsterskich, która wprowadzała wszystkich prawdziwie sylwestrowy klimat. Organizatorzy Parkrun Katowice i wolontariusze zadbali o bezpieczeństwo uczestników oraz słodki poczęstunek i ciepłe napoje.

W imieniu organizatorów zapraszamy na kolejne spotkanie już w następną sobotę 7 stycznia 2023 roku.

Wszystkim miłośnikom Parkrun Katowice oraz czytelnikom serwisu kokociniec.pl życzymy aby Nowy Rok przywitał nas radością, zdrowiem i dobrą energią. Do Siego Roku 2023 !

Zdjęcia wykonał: Artur Stańczyk, Dorota Żywica

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl