Data:Wtorek, 28 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 15°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 137% 86%

VIII Bieg Fundacji Śląskie Anioły

Już 10 września 2022 r. o godz. 11:00 na Dolinie Trzech Stawów wystartuje Bieg Fundacji Śląskie Anioły.

Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz charytatywnych imprez sportowych organizowanych na Śląsku. Prezes Fundacji Śląskie Anioły zapewnia, że kolejna już VIII edycja Biegu Śląski Aniołów będzie jak zawsze wyjątkowa, przygotowana z myślą o naszych mieszkańcach czyli Seniorach, dorosłych i naszych dzieciach.

Obiecujemy że każdy kto w dniu 10 września przybędzie do nas znajdzie atrakcje dla siebie. Zapewniamy taniec, marsz, biegi, zabawy i moc atrakcji dla wszystkich.
Organizując Biegi – Fundacja Śląskie Anioły ma na celu aktywizacje środowisk lokalnych, całych rodzin oraz spotkania pokoleniowe. Zależy nam aby całe rodziny spotkały się razem, kibicowały i bawiły się razem z nami. Jednocześnie prosimy wszystkich uczestników aby w tym dniu każdy przyszedł przebrany za Anioła, gdyż Fundacja szykuje wspaniałe nagrody za najpiękniejsze stroje
.

Beata Twardowska, Prezes Fundacji Śląskie Anioły

VIII Bieg Śląskich Aniołów to charytatywny bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km wraz z biegami dla dzieci na 200 i 400 m. Wszystko to odbędzie się na terenie katowickiej Doliny Trzech Stawów (przy Stawie Ozdobnym i Kajakowym) przy ul. Pułaskiego 71.

Zapisy możliwe są na stronie: https://dostartu.pl/viii-bieg-slaskich-anio-ow-v7805

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/25vy422zn

Źródło: Notatka prasowa

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl