Data:Czwartek, 18 Lipca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 15°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 103% 57%

„Ród smoka 2” na ekranach Heliosa! Gigantyczne kolejki po bilety na seanse w kinach

W sobotni poranek, 15 czerwca, przed kinami sieci Helios w całej Polsce ustawiły się tłumy fanów, którzy przybyli po darmowe wejściówki na premierę pierwszego odcinka nowego sezonu serialu HBO Original „Ród smoka”. Mamy zdjęcia z kina Helios w Katowicach.

Aby odebrać dwa bezpłatne bilety wystarczyło dokonać rejestracji na dedykowanej stronie w terminie od 3 czerwca godz. 12:00 do 14 czerwca do godziny 11:59, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego w formularzu.

– Ród Smoka” to mój ulubiony serial i nie mogłam przegapić okazji aby zobaczyć najnowszy odcinek na wielkim ekranie – powiedziała Monika, jedna z co najmniej setki osób czekających na uruchomienie kas o godzinie 10.00.
– Jestem tu już od ósmej, ale warto było wstać w sobotę tak wcześnie. W poniedziałek czekają na nas wielkie emocje, tego nie można było przegapić! – cieszy się Tomek, który ma już swoje bilety.

Trzeba przyznać, że pracownicy kina Helios w Katowicach mieli pełne ręce pracy, starając się sprawnie obsłużyć napływające tłumy. Pomimo długich kolejek, atmosfera była bardzo pozytywna!

– Jesteśmy zachwyceni ogromnym zainteresowaniem naszą akcją – powiedziała Alicja Malara, Dyrektor kina Helios w Katowicach – Fani „Rodu Smoka” pokazali, jak bardzo kochają ten serial, a my cieszymy się, że możemy zaoferować im tak wyjątkowe doświadczenie.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu HBO Original „Ród smoka” będzie miał premierę na wielkim ekranie w poniedziałek, 17 czerwca, o godzinie 20.00.

Tylko w kinach Helios!

Kino Helios Zaprasza – konkursy filmowe:

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 304 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych grup medialnych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (portal Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Eurozet).

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl