Data:Niedziela, 14 Lipca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 18°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 18% 46%

Remont nawierzchni na odcinku ulicy Panewnickiej

13 listopada rozpoczną się prace związane z wymianą nawierzchni jezdni ul. Panewnickiej w rejonie skrzyżowania z ul. Piotrowicką.

Ze względu na zakres prac ul. Panewnicka – na odcinku od ul. Piotrowickiej do ul. Koszalińskiej – będzie zamknięta dla ruchu w kierunku Panewnik (jazda w kierunku przeciwnym będzie odbywała się w sposób ciągły).

Objazd dla komunikacji autobusowej poprowadzony będzie ul. Franciszkańską, a następnie do ul. Piotrowickiej, natomiast objazd dla pozostałych samochodów kierowany będzie zarówno na ul. Franciszkańską jw., jak również ul. Świdnicką i ul. Koszalińską, a następnie ul. Słupską do ul. Piotrowickiej. W załączniku znajduje się mapka z zaznaczonymi objazdami.

Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą w godzinach od 6.00 do godziny 16.00. W pozostałych godzinach ruch odbywać się będzie bez objazdów.

Prace wykonywać będzie firma ZRiTZ ROMUS z Katowic, która planuje zakończenie 16 listopada.

Koszt prac wynosi ok 250 tys. zł brutto.

Źródło: Notatka Prasowa Miasta Katowice

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl