Data:Wtorek, 28 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 13°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 140% 86%

PIOTR METZ zaprasza: THE BEATLES POWRACAJĄ!

Kino Rialto zaprasza 3 listopada br. o godzinie 20- tej wszystkich fanów jednego z najważniejszych zespołów w historii muzyki rozrywkowej, legendarnego The Beatles, na spotkanie z Piotrem Metzem, podczas którego widzowie zobaczą na dużym ekranie teledysk do utworu Now and Then – ostatniej piosenki zespołu, napisanej i zaśpiewanej przez Johna Lennona, dopracowanej przez Paula McCartneya, George’a Harrisona i Ringo Starra, wreszcie ponad cztery dekady później – dokończonej przez Paula i Ringo.

Utwór będzie miał swoją światową premierę 2 listopada o godzinie 15.00 czasu polskiego.

Podczas spotkania Piotr Metz, znakomity dziennikarz muzyczny i niekwestionowany ekspert w kwestii Beatlesów, opowie historię powstania utworu Now and Then i opatrzy swoim komentarzem 12-minutowy film dokumentalny Now and Then – The Last Beatles Song wyreżyserowany przez Oliviera Murraya. W dokumencie pojawią się wypowiedzi członków The Beatles oraz Petera Jacksona – autora monumentalnego serialu o zespole.

Dla prawdziwych fanów – jazda obowiązkowa!

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Jak je zdobyć ? To bardzo proste !

Należy wypełnić poniższy formularz i odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące brytyjskiego, rockowego zespołu muzycznego z Liverpoolu – The Beatles:

 1. W którym roku została założona grupa The Beatles ?
 2. Jak nazywają się jej członkowie ?
 3. Jak nazywa się pierwszy album The Beatles i w którym roku został wydany ?

  O przydzieleniu zaproszeń zdecyduje kolejność nadesłanych poprawnych odpowiedzi, o czym poinformujemy Państwa pocztą e:mail.

  Powodzenia !

  Sponsorem zaproszeń jest Kino Rialto.

  Dziękujemy !

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl