Data:Wtorek, 28 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 12°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 140% 86%

Kino Helios zaprasza !

6 listopada Helios zaprasza na cykl Kino Konesera, w ramach którego zostanie wyświetlony film „Zabójca” z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Aktor wciela się w doświadczonego płatnego zabójcę, któremu nie udaje się jednak trafić do celu… Teraz sam staje się celem międzynarodowych poszukiwań, a do głosu zaczyna dochodzić jego sumienie.

W czwartek, 9 listopada, na ekranach Heliosa zagości cykl Kultura Dostępna. Kinomani będą mogli zobaczyć komedię z wątkiem romantycznym – „Na twoim miejscu”. Pokłócone ze sobą małżeństwo zamienia się ciałami, co wywołuje serię nieoczekiwanych następstw. Przejęcie nie tylko obowiązków, ale też perspektywy drugiej strony może sprawić, że para zupełnie inaczej spojrzy na ich związek.

Dzięki naszemu partnerowi – Kina Helios w Libero Katowice mamy dla Państwa podwójne zaproszenia na seanse:

 • Kino Konesera: Zabójca ( 6.11.2023, godz. 18:00 )
 • Kultura Dostępna: Na Twoim miejscu ( 9.11.2023, godz. 18:00 )

Aby uzyskać podwójne zaproszenie należy odpowiedzieć na jedno pytanie wybranego przez siebie seansu:

 • Kto jest reżyserem filmu pt. „Zabójca” ?
 • Podaj imię i nazwisko aktorów, którzy zagrali rolę Kasi i Krzysia – głównych bohaterów filmu pt. : „Na Twoim miejscu” ?

  O przydzieleniu zaproszeń zdecyduje kolejność nadesłanych odpowiedzi, o czym poinformujemy Państwa pocztą e:mail.

  Warunkiem otrzymania nagrody jest również udostępnienie publikacji w mediach społecznościowych FB.

  Powodzenia !

  Czytaj również:

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl