Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 24°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 99% 91%

Kino Letnie Antyradia już w najbliższą środę !

Kino Letnie Antyradia to już nasza wakacyjna tradycja. W tym roku po raz 12 wszystkich kinomaniaków zapraszamy na Tarasy Spodka.

W każdą pogodną środę i niedzielę, po zachodzie słońca ( około 20 30) zapraszamy na letnie kino pod chmurką. Jak zawsze nie zabraknie dobrej zabawy i świetnych filmów.

100 leżaków i ekran  – pod takim hasłem spotkaliśmy się po raz pierwszy w 2011 roku. Pierwsze projekcje mogliście oglądać na ulicy Mariackiej w Katowicach. W miarę jak Was przybywało zaczynaliśmy szukać innych lokalizacji do projekcji. I tak spotkamy się w każde wakacje od 12 lat.

Począwszy od 13 lipca Antyradio wraz z partnerami akcji, zapraszają na seanse pod gołym niebem.

Repertuaru szukajcie zawsze na stronie FB Kino letnie Antyradia w zakładce „wydarzenia”.

Nie chcemy zdradzać co będzie w tym roku, ale nie zawiedziecie się. Dla uważnych polecamy odpalić radio na 106,4fm i posłuchać naszego kinowego autopromosa, z niego dowiecie się co szykujemy na tegoroczne letnie wieczory.

Kino jest bezpłatne, jedyne czego potrzebujecie to dobry humor i koc, bo pomimo starań leżaków zawsze brakuje;)

Do zobaczenia po zmroku!

W najbliższą środę zapraszamy na Sound of Metal

Autorka tekstu: Danuta Pęchalska

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl