Data:Wtorek, 28 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 12°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 140% 86%

Kino Helios – dobre miejsce!

Helios na Scenie z filmem „Studio 666”

25.02 i 26.02 o godzinie 20:00

https://www.helios.pl/51,Katowice/BazaFilmow/Szczegoly/film/23388/STUDIO-666

Krew, rock i prawdziwa jazda bez trzymanki z Foo Fighters!
Dave Grohl i członkowie zespołu Foo Fighters grają… samych siebie w odjazdowym horrorze o nagraniu zabójczo dobrej płyty w nawiedzonym Studiu 666.

Zapnijcie pasy!
Długo oczekiwana, dziesiąta płyta Foo Fighters – „Medicine at Midnight”, to celebracja 25-lecia działalności artystycznej zespołu, której towarzyszyć miała światowa trasa koncertowa. Z powodu pandemii, jubileuszowe tournée się nie odbyło, ale Dave Grohl wraz ze zespołem wpadł na inny pomysł. Nagranie albumu „Medicine at Midnight” miało miejsce w jednej z rezydencji w Los Angeles, gdzie Foo Fighters postanowiło nakręcić… horror. Grupa, której teledyski słyną z eksperymentalnej formy, tym razem zabiera swoich fanów do nawiedzonego studia, w którym nagranie najnowszej płyty będzie wyjątkowo krwawe.

Ogromna posiadłość szybko okazuje się nawiedzona, a kiedy lider zespołu Dave Grohl zostaje opętany przez żądne krwi, nadprzyrodzone siły, na włosku zawisa nie tylko nagranie nowego albumu, ale i życie pozostałych członków grupy.

Beata Kapica-Zając
Publikowane przez Beata Kapica -Zając Działaczka społeczna i organizatorka akcji oraz imprez na rzecz społeczności lokalnych, Prezes zarządu stowarzyszenia Kuźnia Inicjatywy Obywatelskiej, Przewodnicząca Rady Osiedla Kokociniec, studentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Biega dla przyjemności, czyta dla odmiany, gotuje z pasją.