Data:Niedziela, 26 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 25°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 102% 70%

Helios zaprasza do sylwestrowej zabawy

Helios zaprasza do sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina, podczas Filmowego Sylwestra z dwoma zestawami filmów do wyboru.

Na początek pierwszego zestawu w doskonały nastrój z dużą prędkością wprowadzą widzów Penelope Cruz i Adam Driver w filmie „Ferrari”, a po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmie Nicolas Cage w poruszającej komedii „Dream Scenario”.

W komediowym zestawie drugim, widzowie zobaczą m.in.: Paulinę Gałązkę, Macieja Stuhra i Cezarego Pazurę w filmie „Fuks 2”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój kinomanów odpowiadać będzie Michael Fassbender, jako trener najgorszej drużyny świata, w filmie „Pierwszy Gol”.

Dzięki naszemu partnerowi – Kina Helios w Libero Katowice mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na sylwestra w kinie Helios:

Aby uzyskać podwójne zaproszenie należy wypełnić poniższy formularz, a w nim w co najmniej w trzech zdaniach złożonych napisać z kim i dlaczego chcielibyście dołączyć do sylwestrowej zabawy w kinie Helios. W treści prosimy również wskazać wybrany zestaw seansów.

  O przydzieleniu zaproszeń zdecyduje kolejność nadesłanych odpowiedzi, o czym poinformujemy Państwa pocztą e:mail.

  Warunkiem otrzymania podwójnego zaproszenia jest również udostępnienie publikacji w mediach społecznościowych FB.

  Powodzenia !

  Sponsorem zaproszeń jest Kino Helios.

  Czytaj również:

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl