Data:Niedziela, 14 Lipca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 18°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 18% 46%

Filmowe czwartki na osiedlu Kokociniec

Cykl wydarzeń pn. „Wszystko Gra ! Aktywuj się w Ligocie wraz z kinem plenerowym na osiedlu Kokociniec, to forma bezpłatnego spędzania czasu, skierowana do dzieci i młodzieży, ich opiekunów, zamieszkujących pobliskie osiedla oraz wszystkich gości, którzy mają ochotę skorzystać z takiej oferty kulturalnej. Kina plenerowe cieszą się od lat bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców, gdyż jest to sprawdzona forma rozrywki.

Kino plenerowe na Kokocińcu

Pierwszy seans już za nami. 6 lipca na zielonym skwerku w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 67 w godzinach wieczornych został wyświetlony pierwszy film pn. ” Film o Pszczołach”. Przed seansem dla najmłodszych uczestników przygotowano gry i zabawy.

Kolejne seanse zaplanowano już 13 i 20 lipca podczas których zostaną wyświetlone filmy „Niania i wielkie bum” oraz „Ucieczka kurczaków”
W sierpniu widzimy się – 3, 17 i 31!

Do zobaczenia !

„Wszystko Gra ! Aktywuj się w Ligocie wraz z kinem plenerowym na osiedlu Kokociniec’ to projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Katowice.

W ramach projektu przewidziano również cztery seanse dla widzów dorosłych, które mają odbyć się w Amfiteatrze, w Parku Zadole.

Wstęp wolny !

Szczegóły dotyczące wydarzeń będzie publikował dla Państwa Miejski Dom Kultury w Ligocie.

Autorkami zdjęć są: Paulina Białas, Dorota Żywica

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl