Data:Wtorek, 23 Kwietnia 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 0°C Stan powietrza na osiedlu: Dostateczne 91% 177%

Wszystko gra ! Konkurs na zakończenie wakacji

Dokładnie 21 dni pozostało do zakończenia tegorocznych wakacji.


Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyba oraz stowarzyszenie Kuźnia Inicjatywy Obywatelskiej w ramach projektu „Aktywuj się w Ligocie” zachęca do wspólnego spędzenia tego czasu oczywiście z Letnim Kinem Plenerowym „Wszystko gra”.
Tegoroczne wakacje z kinem na leżakach rozpoczęły się 6 lipca od projekcji filmu pt. „Film o pszczołach” i w ten sam sposób zakończymy wakacje. W czwartek 31 sierpnia, po godzinie 20:00 będzie można obejrzeć film pt. „Jak wytresować smoka”. Sprowadzić ten film do stwierdzenia, że jest to opowieść o przyjaźni między chłopcem a smokiem to nie powiedzieć nic. Poza oczywistą historią kryją się w tym filmie trafne pytania o dorastanie, relację ojca z synem i wartość życia rodzinnego.


Zakończeniem kina na leżakach i pod gwiazdami będzie rozstrzygnięcie konkursu w którym będziecie mogli wygrać 6 podwójnych zaproszeń do Kina HELIOS w Galerii Libero.


Co trzeba zrobić?

  • Polub na FB profil Aktywuj się w Ligocie.
  • Na profilu Aktywuj się w Ligocie pod udostępnionym przez nas zdjęciem napisz w komentarzu, czy podobała Ci się tegoroczna I edycja kina plenerowego „Wszystko gra” i dlaczego?
  • Sześć pierwszych komentarzy, które uzyskają największą liczbę polubień zostanie nagrodzonych podwójnymi biletami do kina HELIOS na wybrany seans filmowy.
  • Podczas ostatniego seansu kina plenerowego w dniu 31 sierpnia najpopularniejsze komentarze zostaną odczytane a ich autorzy otrzymają bilety do kina.

Zapraszamy na seanse pod gwiazdami w czwartki 17 sierpnia i 31 sierpnia i koniecznie napiszcie czy dobrze się z nami bawiliście!

Autorką treści jest Beata Kapica-Zając

Zdjęcie: Mobilne Centrum Animacji – Organizacja imprez, animacje, dmuchańce

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl