Data:Czwartek, 8 Grudnia 2022 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 2°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 123% 106%

Dziś Alibi Studio otwarło kolejne personalne studio treningu personalnego i fizjoterapii

Spełniając oczekiwania swoich klientów Alibi Studio właśnie poszerzyło działalność o kolejne, kameralne profesjonalne studio treningu personalnego.

W środę 25 maja o godzinie 17.00 na ul. Panewnickiej 162 w dzielnicy Ligota – Panewniki odbyło się oficjalne otwarcie nowej lokalizacji Alibi Studio – trening personalny i przygotowanie motoryczne. Zgrany zespół tworzą Lila Bienek, Adam Pinocy, Bartek Golik oraz Katarzyna Szlendak.

Zainteresowani poprawą swojej kondycji czy też zdrowia będą mogli mogli skorzystać z usług zaufanych trenerów personalnych w nowoczesnej sali treningowej oraz gabinetu fizjoterapii.
Alibi Studio na pierwszym miejscu stawia komfort swoich podopiecznych dlatego aktywność fizyczna w formie treningu personalnego jest łączona z nowoczesnymi metodami rehabilitacji i treningiem medycznym.

„W Studio zajmuję się treningami personalnymi oraz przygotowaniem motorycznym w sportach walki.”

Lila Bienek

„Specjalizuję się przede wszystkim w treningu siłowym, treningu medycznym oraz dbam o ruch kobiet w ciąży i po porodzie.”

Adam Pinocy

„Specjalizuję się w treningu personalnym i przygotowaniu motorycznym sportowców różnych dyscyplin.”

Bartek Golik

Treningi personalne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ćwiczenia w towarzystwie specjalisty są przede wszystkim bezpieczne, ale dodatkowo pozwalają znacznie szybciej osiągnąć oczekiwane rezultaty.

„Zajmuję się fizjoterapią, masażami, oraz treningami personalnymi. Kształcę się w specjalizacji uroginekologicznej, by pomagać szczególnie kobietom.”

Kasia Szlendak

Jeśli marzysz o pięknej sylwetce, ale nie wiesz jak zacząć walkę z utratą wagi? A może chcesz wyrzeźbić swoje ciało? W tych i innych problemach dotyczących ćwiczeń fizycznych, także czasem odżywiania pomoże Ci trener Studia Alibi, który indywidualnie dopasuje treningi personalne.

Alibi Studio swoją działalność prowadzi również w studio treningu personalnego przy ul. Radomskiej 1.

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Działaczka i organizatorka społecznościowa, wolontariuszka fundacji DKMS, założycielka grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkini Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic oraz Stowarzyszenia Ratowniczego Nemo im. Marka Zielińskiego