Data:Czwartek, 18 Lipca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 16°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 80% 43%

Dzień Babci i Dziadka 2024

Dzień Babci i Dziadka to doskonały moment by złożyć naszym seniorom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Dzień Babci oraz Dzień Dziadka to wyjątkowe święta, które powinniśmy obchodzić hucznie! Niech kochani Dziadkowie żyją długo w zdrowiu, szczęściu i pełni planów na nadchodzące dni.

Jeśli w tym roku z jakiś względów nie możesz odwiedzić ich 21 oraz 22 stycznia to przekaż im najlepsze życzenia poprzez nasz serwis.

W jaki sposób należy to zrobić ? To bardzo proste !

Wypełnij poniższy formularz, w jego treści wpisz życzenia skierowane do swoich Dziadków. Z adresu e:mail wskazanego w formularzu prześlij nam zdjęcie ( zdjęcia ) seniorów ( seniora ) na adres kontakt@kokociniec.pl.

  Wszystkie życzenia i fotografie będę publikowane w poniedziałek 22 stycznia.

  Dodatkowa niespodzianka !

  Mamy cztery pojedyncze zaproszenia na spektakl pt. „Boska” , które będą dodatkowym, wspaniałym prezentem z tej okazji.

  Rezerwacja zaproszeń została dokonana na dzień 03.04.2024r na godzinę 19.00.

  O przydzieleniu zaproszeń decyduje kolejność nadesłanych życzeń dla seniorów ( poprzez formularz ) wraz z fotografią ( na pocztę e:mail kontakt@kokociniec.pl )

  Warunkiem otrzymania zaproszeń jest również udostępnienie publikacji w mediach społecznościowych FB.

  Sponsorem zaproszeń na spektakl pt. „Boska” jest Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

  Bardzo dziękujemy !

  Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Boska-1024x576.png

  Boska

  Florence Foster Jenkins. Najgorsza śpiewaczka świata. Pierwsza dama opadającej skali, hojna gwiazda i wielkoduszna legenda. Pozbawiona talentu, ale za to pełna pasji oraz determinacji. I z odpowiednią ilością pieniędzy… Skąd wziął się fenomen Boskiej i dlaczego jej występ w nowojorskiej Carnegie Hall przyszły zobaczyć tysiące ludzi? By się pośmiać czy może by wyrazić podziw dla „triumfu entuzjazmu nad talentem”? Ta prawdziwa historia od lat inspiruje ludzi do spełniania marzeń bez względu na przeszkody. Bo, jak widać na przykładzie „boskiej Florence”, każda porażka może przerodzić się w sukces. Jeśli tylko chcemy.

  Sztuka Petera Quiltera to jedna z najbardziej znanych komedii współczesnego teatru, a jej filmowa adaptacja przyniosła niezapomnianą rolę Meryl Streep. Inscenizacja przygotowana przez Tadeusza Łomnickiego z Grażyną Bułką jako Florence, z kreacjami tytułowej bohaterki stworzonymi przez Gosię Baczyńską, to próba zobaczenia świata oczami Florence. To rzeczywistość widziana w boskich barwach, zanurzona w estetyce kampu. Trochę baśniowa, pełna fantazji. To świat, w którym nic nie jest niemożliwe.

  Kochana Babciu Elu, Kochany Dziadku Staszku!

  W tym roku chcieliśmy zaprosić Was na uroczysty obiad, niestety się rozchorowaliśmy. Dlatego tutaj składamy Wam serdeczne życzenia, dużo radości, zdrowia, wielu pięknych wspólnych chwil! Bardzo Was kochamy,

  Jadzia i Henio

  Źródło: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl