Data:Niedziela, 26 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 24°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 63% 36%

Charytatywna Gala boksu olimpijskiego “Biznes Boxing Polska-Katowice”

“Biznes Boxing Polska – Katowice” to olimpijska gala białych kołnierzyków, gdzie rękawice krzyżują ludzie chcący wesprzeć działania charytatywne Fundacji “Dobro Jest w Nas”. W ringu wystąpią amatorzy o ogromnych sercach, ludzie ze świata biznesu, polityki oraz gwiazdy estrady, a wszystko po to by wspierać charytatywny cel wydarzenia.

“Biznes Boxing Polska – Katowice” to cykliczne wydarzenie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupy organizowane przez „Biznes Boxing Polska”, fundację “Dobro Jest w Nas” przy wsparciu Miasta Katowice, Mosir Katowice . Wydarzenie ma na celu zaszczepienie w ludziach pasji do sportu. W trakcie trwania wydarzenia odbędą się liczne licytacje charytatywne, wspierające działania pomocowe Fundacji Dobro Jest w Nas.

To inicjatywa, która ma promować boks jako dyscyplinę olimpijską oraz sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu zarówno wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych osób.

POMAGANIE JEST FAJNE

Uczestnicy podczas najbliższej gali będą mogli wziąć udział licytacjach przekazanych od darczyńców fantów i voucherów, między innymi Kurs Prawa jazdy Kat B, które przekazała firma Zielony Listek , Voucher na usługi fizjoterapii R-Med czy też koszulki z autografem Mariusza Wacha. Dodatkowo każdy z zawodników, utworzył skarbonkę na portalu siepomaga.pl, z których zgromadzone środki finansowe zostaną przekazane na całoroczną działalność fundacji „Dobro Jest w Nas”.

SPEŁNIAJ MARZENIA

Głównym celem Fundacji „Dobro jest w Nas” jest utworzenie sekcji sportowej „Spełniaj Marzenia” z której będą mogły korzystać dzieci z domów dziecka, placówek opiekuńczych oraz dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia.

„Dziękujemy bardzo Fight Club Katowice za pomoc i wsparcie naszych działań dążących do utworzenia sekcji sportowej pn.: „Spełniaj Marzenia”. Dzięki Wam dzieciaki będą mogły trenować pod opieką wykfalifikowanej karty. Ogromne podziękowania należą się również naszym darczyńcom, dzięki którym fundacja będzie mogła te zajęcia dzieciom opłacić”. –Marzena Nogała, Fundacja „Dobro Jest w Nas”

Źródło: Fundacja „Dobro jest w Nas”

Wydarzenie:

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl