Data:Poniedziałek, 17 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 21°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 120% 57%

Zaproś Babcię i Dziadka do teatru

Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego z nas. Pełnią ważną rolę, kojarzą nam się z ciepłem domowego ogniska. To właśnie dziadkowie rozpieszczają wnuczęta, pomagają w ich opiece. Chętnie spędzają z nimi swój wolny czas. Można liczyć na nich w każdej sytuacji – wspierają dobrym słowem, gestem. Zasługują na szczególne wyróżnienie i podziękowanie.

Dzień Babci, jak co roku, obchodzimy 21 stycznia – w tym roku wypada on w sobotę, a dzień później – w niedzielę, czyli 22 stycznia, świętujemy Dzień Dziadka.

Podaruj wyjątkowe przeżycie

Specjalnie dla naszych seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka mamy do przekazania dwadzieścia zaproszeń na spektakl „Pokora” ( 21.01 i 22.01, godz. 19.00 ) oraz dziesięć zaproszeń na spektakl „Odys i świnie, czyli opowieść mitomana” ( 25.01, godz. 19.00 ).

Świętujemy Dzień Babci i Dziadka w Teatrze Śląskim
Świętujemy Dzień Babci i Dziadka w Teatrze Śląskim

W jaki sposób można otrzymać zaproszenie ?


To bardzo proste – należy wypełnić poniższy formularz. O przydzieleniu zaproszenia na spektakl zdecyduje kolejność zgłoszeń o czym poinformujemy Państwa telefonicznie. Bilety zostaną przekazane seniorom pół godziny przed spektaklem w Teatrze Śląskim.

Nie zapomnij w treści wiadomości wysłać nam życzenia dla swoich dziadków, które przekażemy im w dniu spektaklu.

Zapraszam do kontaktu:


  Jesteśmy pewni, że będzie to dla naszych seniorów wspaniała okazja do wyjścia z domu by zaczerpnąć kultury na wysokim poziomie, a przy tym zrelaksować się i zobaczyć aktorów na żywo.

  Organizatorem Dnia Babci i Dziadka w Teatrze Śląskim są:

  • Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach
  • Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyba.
  Podziękowanie

  Galeria:

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl