Data:Poniedziałek, 17 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 21°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 120% 57%

„ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM”

2020-10-26 15:00

Cały Świat

Wydarzenie zakończone!

6 edycja Akcji  ma uświadomić kobietom znaczenie profilaktyki dla zapobiegania chorobom nowotworowym piersi oraz zachęcić panie do regularnych badań.
W związku z dynamicznie rozwijająca się sytuacją związaną z pandemią koronawirusa w Polsce podjęliśmy w tym roku decyzję o zmianie formuły biegu z formy stacjonarnej w Parku Zadole w Katowicach, na bieg wirtualny z wydłużonym czasem, w którym biegacze mogą pokonywać dystans w swoim tempie i w dowolnie wybranym miejscu.

Akcja „ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM” zaplanowana na 26.09.2020 r. będzie więc trwała cały miesiąc do 26.10.2020 r.

Do zapisów w biegu zostaną zaproszeni biegacze, osoby niepełnosprawne, osoby uprawiające Nordic Walking, ale również spacerowicze.
Forma zapisów zostaje niezmieniona, z tym wyjątkiem, że po przebyciu przez uczestnika dystansu 5 km w dowolnym czasie, uczestnik deklaruje ukończenie biegu na stronie internetowej zmierzymyczas.pl (naszego partnera technicznego).

Każdy uczestnik, który zadeklaruje na stronie ukończenie biegu/marszu/spaceru otrzyma pamiątkowy medal, który wyślemy na podany podczas rejestracji przez uczestnika adres do korespondencji.

Pragniemy wpisać nasze wydarzenie w aktualnie panujące warunki, dostosować się do nich, nie rezygnując jednocześnie z krzewienia profilaktyki chorób nowotworowych piersi poprzez sport.
Zapisy – https://www.zmierzymyczas.pl/…/akcja-zdazyc-przed…