Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 24°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 139% 91%

Warsztaty – wprowadzenie do ashtangi

2024-06-07 18:00

Studio Yogi, ul. Bażantów 35, Katowice

Wydarzenie zakończone!

Ashtanga joga – brzmi tajemniczo?

Yoga Space zaprasza do odkrycia tajemnic ashtangi z Moniką Stradomską, która od lat uczy jogi w tym właśnie nurcie, a ostatnio jej zajęcia pojawiły się na stałe w naszym grafiku!
Chyba każdy, kto zainteresował się jogą, słyszał o ashtandze – nie jest to jednak „mainstreamowy” rodzaj jogi, wręcz przez wiele osób traktowany jest jako niszowy, owiany odrobiną tajemnicy, ciąży też na ashtandze wiele mitów, które Monika spróbuje dla was obalić i trochę praktykę ashtangi „odczarować”.
Chociaż nie gwarantujemy, że nie wyjdziecie z warsztatów oczarowani, bo ashtanga to praktyka pełna mocy, bardzo fizyczna, ale jednocześnie bardzo duchowa, dla wielu wręcz transformacyjna. Wzmacnia i kształtuje ciało, uspokaja umysł, otwiera drogę do poszukiwania siebie.

CO KONKRETNIE BĘDZIEMY ROBIĆ?

Na warsztatach podczas krótkiego, bardzo ciekawego wstępu dowiecie się, czym charakteryzuje się ten rodzaj jogi i jaka jest jego geneza, a później Monika poprowadzi was przez praktykę, która w ashtandze trwa 1.5h.
Warsztat jest zaplanowany jako wprowadzenie, zatem jedyne, co trzeba ze sobą mieć, to ciekawość i otwartość na ten rodzaj zajęć. Nie jest wymagane ani potrzebne żadne wcześniejsze doświadczenie w ashtandze lub w jodze w ogólności.

Spotkanie potrwa około 2 godzin, maksymalnie 2.5h.

Nie potrzebujesz zabierać ze sobą żadnego sprzętu.

Bilety