Data:Czwartek, 18 Lipca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 16°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 103% 57%

360. parkrun Katowice – edycja na Dzień Ojca i powitanie lata

2024-06-22 09:00

Park Kościuszki

Wydarzenie zakończone!

W najbliższą sobotę świętujemy Dzień Ojca i powitanie lata. Jest to znów wspaniała okazja do świętowania całymi rodzinami. Zachęcamy żeby przyprowadzić swoich ojców 👨‍👩‍👧‍👦

Dodatkowo będziemy świętować początek lata/wakacji, więc powoli chcemy wprowadzić się już w wakacyjny nastrój. Przynieście ze sobą gadżety/stroje, które kojarzą Wam się z latem lub wakacjami ⛱ 🛟 🤿

Weźcie kocyki albo leżaki !

Zapraszamy Was na parkrun, czyli cykliczne i bezpłatne biegi lub marsze na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę rano w ponad 20 krajach na całym świecie. Spotkania parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek.
Będziesz u nas po raz pierwszy? Dla debiutantów przygotowana jest oddzielna odprawa, na której omawiamy zasady udziału, trasę oraz odpowiadamy na pytania dotyczące naszej inicjatywy. Odprawa dla debiutantów odbywa się o 8:50 przy pomniku Tadeusza Kościuszki.

Zapraszamy! 

Udział w parkrun jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji na stronie. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie. Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej.

Jednorazowa rejestracja:

http://www.parkrun.pl/rejestracja/

Harmonogram wolontariuszy:

https://www.parkrun.pl/katowice/harmonogramwolontariuszy/

Zgłoszenia na wolontariat przyjmujemy mailowo na adres: katowice@parkrun.com lub przez formularz na stronie
https://forms.gle/gdLRXMghAS8q2WHw9

Do zobaczenia!

parkrun Katowice