Data:Poniedziałek, 30 Stycznia 2023 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 1°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 67% 57%

VII Bieg Śląskich Aniołów

Już 19 lutego 2022 r. o godz. 11:00 w Dolinie Trzech Stawów startuje Bieg Śląskich Aniołów! Wydarzenie to trwale wpisało się w kalendarz charytatywnych imprez sportowych organizowanych na Śląsku. To już 7 edycja biegu, w trakcie którego uczestnicy obowiązkowo muszą mieć ze sobą anielskie atrybuty. Bieg nie mógłby się odbyć bez anielskich skrzydeł, aureoli czy białej odzieży.

Jak co roku postaramy się, aby Bieg był wyjątkowy! Pełen pozytywnych emocji, radości i wzruszeń. Każdy Anioł startujący w biegu dorzuca swoją cegiełkę dzięki, której wspólnie możemy czynić dobro! To wspaniałe jak wiele osób dobrego serca pojawia się na organizowanych przez nas biegach. Tym razem szykujemy dla Was niespodziankę! Niestety nie mogę jeszcze zdradzić jej szczegółów, ale w naszym Anielskim Miasteczku startowym będą na Was czekały dodatkowe atrakcje! Serdecznie zapraszamy na VII Bieg Śląskich Aniołów!

-Prezes Fundacji Śląskie Anioły – Beata Twardowska

VII Bieg Śląskich Aniołów to charytatywny bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km wraz z biegami dla dzieci na 200 i 400 m. Wszystko to odbędzie się w malowniczym “katowickim central parku”, czyli Dolinie Trzech Stawów.

Zapisy:

VII Bieg Śląskich Aniołów

Wydarzenie:

Informacja prasowa

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Działaczka i organizatorka społecznościowa, wolontariuszka fundacji DKMS, założycielka grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkini Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic oraz Stowarzyszenia Ratowniczego Nemo im. Marka Zielińskiego