Data:Poniedziałek, 17 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 20°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 109% 57%

Teatralny Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Teatr Śląski im. St. Wyspiańskiego zaprasza Seniorów dzielnicy Ligota Panewniki na spektakle pt.: „Mayday2” które odbędą się 25 oraz 26 stycznia o godzinie 19.00. Mamy do przekazania Państwu dwadzieścia zaproszeń w formie biletu wejściowego, po 10 szt. na każdy dzień.

W jaki sposób można otrzymać bilet ?

To bardzo proste – należy wypełnić poniższy formularz. O przydzieleniu biletu wstępu na spektakl zdecyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszych dwadzieścia zgłoszonych osób poinformujemy telefonicznie oraz wspólnie uzgodnimy dogodny termin spektaklu. Bilety zostaną przekazane seniorom 25 oraz 26 stycznia, pół godziny przed spektaklem w Teatrze Śląskim.
Jesteśmy pewni, że po długim czasie izolacji spowodowanej pandemią, będzie to dla Państwa wspaniała okazja do wyjścia z domu by zaczerpnąć kultury na wysokim poziomie, a przy tym zrelaksować się i zobaczyć aktorów na żywo. Spektakl „Mayday2” gwarantuje Państwu wieczór pełen wrażeń, pozytywnych emocji oraz radości.

  COVID 19 info dla widzów

  Przed wizytą:

  • Zabierz z domu maseczkę – zakrycie nosa i ust jest na terenie Teatru obowiązkowe podczas całej wizyty. Jeżeli zapomnisz – odbiór maseczki jest możliwy w naszej Kasie Biletowej.
  • Wypełnił obowiązkowe oświadczenie z danymi, które pozwolą nam oraz służbom Sanitarnym na szybki kontakt z Tobą (najlepiej przyjdź z już wypełnionym oświadczeniem i oddaj je bileterom przy wejściu – formularz do pobrania na stronie internetowej).


  Wejście:

  • Widownię otwieramy na godzinę przed wydarzeniem.
  • Bileterzy będą prosić każdą wchodzącą osobę o dobrowolne pokazanie paszportu covidowego przed wejściem na foyer. Nie jest to obowiązek, jednak ci z Was, którzy nie będą mogli lub nie zechcą okazać dokumentu bileterom, zostaną wliczeni do puli 30% osób niezaszczepionych.
  • Powyżej limitu 30% zapełnienia widowni osobami, które nie pokazały bileterom dokumentu, dalsze wpuszczanie kolejnych widzów bez okazanego paszportu nie jest możliwe. Osoby te zostaną poproszone o podejście do kasy biletowej w celu dokonania zwrotu lub przebukowania biletu.

  Ważne:

  • dane z certyfikatów nie będą przez nas gromadzone – ich sprawdzanie wiąże się tylko z zarządzaniem liczbą widzów, których możemy wpuścić na spektakle.

  Zakończenie wizyty:

  • Staraj się przy wychodzeniu zachować dystans między widzami.
  • Dziękujemy, że nas odwiedziłeś i wsparłeś tym samym artystów oraz sektor kultury. Nasza praca ma sens tylko z Waszą obecnością! Do szybkiego zobaczenia!
  • Jeżeli w ciągu 2 tygodni po wizycie u nas stwierdzono u Ciebie zarażenie wirusem SARS-CoV-2 prosimy daj dam o tym znać, byśmy mogli odpowiednio zareagować i poinformować innych widzów, że mogli także zostać zarażeni.

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl