Data:Sobota, 4 Lutego 2023 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 2°C Stan powietrza na osiedlu: Bardzo dobre 2% 2%

Rozwiązanie konkursu dot. katowickiej Gali Kabaretowej 2022

„Kiedy życie daje Ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu”.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs zorganizowany przez serwis lokalny Kokociniec.pl dotyczący „Katowickiej Nocy Kabaretowej 2022” został rozstrzygnięty!

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zgłoszenia i gratulujemy wygranych Pani Anna Kurpanik oraz Pani Darii Ciszczoń. Bilety na wydarzenie zostały wysłane drogą elektroniczną !

„Było super. Nie spodziewałam się 😉. Mieliśmy miejsca w loży VIP. I na żywo to zupełnie co innego niż w telewizji. W przyszłym roku, jak nie będzie konkursu, to kupię sobie bilety”

-wspomina Pani Anna

Zabawa była przednia, śmiechu co niemiara. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu, gdyż teraz wiem że to świetna odskocznia od życia codziennego. Zawsze wydawało mi się że takie wydarzenia nie są dla mnie, jednak dzięki Pani zmieniłam zdanie. I kolejnej nocy Kabaretowej nie odpuszczę. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.
W załączniku przesyłam kilka zdjęć, gdyż nawet telefon było ciężko utrzymać przy tej dawce śmiechu.

-wspomina Pani Daria

Bardzo dziękujemy Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach za wsparcie naszej inicjatywy w ramach działań pro obywatelskich ” Aktywuj się w Ligocie”

Dziękujemy Pani Annie Kurpanik i Darii Ciszczon za przesłanie zdjęć i krótką relację z gali kabaretowej.

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Działaczka i organizatorka społecznościowa, wolontariuszka fundacji DKMS, założycielka grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkini Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic oraz Stowarzyszenia Ratowniczego Nemo im. Marka Zielińskiego