Data:Poniedziałek, 17 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 23°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 133% 66%
Virtuologic logo

Virtuologic Sp. z o.o.

Usługi
Adama Mickiewicza 29, 40-085 Katowice 501 476 757 biuro@virtuologic.pl virtuologic.pl

Virtuologic pomaga swoim Klientom pozyskać dotacje unijne oraz sporządza analizy finansowe projektów inwestycyjnych i innych przedsięwzięć.

Opis firmy

Virtuologic Sp. z o.o. jest firmą doradczą, koncentrującą się wykonywaniu analiz i modeli finansowych, pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej, a także wykonywanie analiz finansowych.

W zakresie pozyskiwania dotacji nasza oferta obejmuje kompleksowe prowadzenie Klienta od momentu podjęcia decyzji o ubiegania się o dotację aż po jej poprawne rozliczenie. W zależności od indywidualnych oczekiwań Klientów – oznacza to sporządzenie samej dokumentacji aplikacyjnej lub szereg czynności dodatkowych związanych z samą realizacją, jak np. pomoc w negocjacjach, pomoc w znalezieniu partnerów, zarządzanie projektem czy rozliczanie dotacji.

Opracowujemy także analizy finansowe i modele ekonomiczne różnego rodzaju przedsięwzięć gospodarczych i inwestycyjnych, realizowanych zarówno przez prywatny biznes, jak i jednostki publiczne i samorządowe. Podstawowe rodzaje analiz, które przygotowujemy to:

  • analizy stanowiące załącznik do dokumentacji aplikacyjnej (wniosku o dotację),
  • analizy stanowiące składnik biznes planu (np. przy ubieganiu się o kredyt inwestycyjny),
  • analizy stanowiące element projektów architektonicznych (dla obiektów komercyjnych),
  • analizy stanowiące element oceny inwestycji publicznych (np. infrastruktura drogowa, służba zdrowia itp.),
  • analizy (dynamiczne modele ekonomiczne) stanowiące narzędzie przy symulacji i podejmowaniu decyzji związanych z realizacją nowych przedsięwzięć gospodarczych.

Posiadamy doświadczenie i kompetencje wynikające z wykonania kilkuset różnego rodzaju analiz i modeli ekonomicznych, zrealizowanych dla szerokiego grona klientów, zarówno prywatnych jak i publicznych (jednostek samorządowych, uczelni, szpitali). Dzięki kompetencjom z zakresu podatków, rachunkowości i prawa pracy – szybko nawiązujemy dobry dialog z księgowymi i kadrą zarządzającą, a tworzone przez nas modele cechują się dużą złożonością (obejmują wiele zmiennych) i stanowią rzeczywiste narzędzie w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Świadczymy także usługi doradztwa biznesowego. Dzięki dużej sieci współpracujących z nami, wykwalifikowanych ekspertów, dysponujących praktyczną wiedzą i rzadko spotykanymi kompetencjami – jesteśmy w stanie zaproponować usługi o unikalnej jakości na rynku.

Lokalizacja

Prowadzisz firmę w Katowicach ? Dołącz do nas i otwórz się na nowych klientów!