Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 26°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 132% 85%
Midori Sushi Logo

Midori Sushi

Gastronomia
Panewnicka 99, 40-761 Katowice +48 881 668 487 midorinawynos@gmail.com Kliknij aby przejść do MidoriSushi.pl

Midori sushi realizuje zamówienia na wynos z dowozem do klienta, lub odbiorem w lokalu. Wszystko świeże, delikatne i przygotowywane z największa starannością.

Wraz ze stałymi klientami utworzyliśmy dla Was specjalne Zestawy ze starannie dobranymi smakami w sposób, który najbardziej doceni Wasze podniebienie!

Galeria zdjęć

Opis firmy

Midori sushi realizuje zamówienia na wynos z dowozem do klienta, lub odbiorem w lokalu.

W naszej ofercie można znaleźć sushi jakie zadowoli największych smakoszy.
Zapraszamy na Midori Maki – rewelacyjne maki z tatarem z łososia, zapraszamy na Kani Maki – sałatka z paluszków krabowych na ostro, zaproponujemy Tamago Maki, owinięte delikatnym ciastem, Ika Tempura z delikatnym kalmarem, czy przechodząc przez soczyste krewetki do znakomitych maków Ebi Grill, cieszący się niegasnącym uznaniem. Wielbiciele maków z serkiem philadelphia również znajdą u nas rozkosze dla swojego podniebienia.

Smakowite rolki naszych topowych maków to nie wszystko. Wraz z nimi oferujemy klasyczne hosomaki, oraz wyśmienite porcje Gunkan Sushi. Urozmaiceniem, a dla wielu celem smaku samym w sobie jest krewetka w tempurze w porcjach 2, 4 i 8 szt.

Nie zapominamy też o Sashimi – wszystko świeże, delikatne i przyjemnie pachnące.

Wraz ze stałymi klientami utworzyliśmy dla Was specjalne Zestawy ze starannie dobranymi smakami w sposób, który najbardziej doceni Wasze podniebienie.

Lokalizacja

Prowadzisz firmę w Katowicach ? Dołącz do nas i otwórz się na nowych klientów!