Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 23°C Stan powietrza na osiedlu: Dobre 99% 91%
Gabriela Luboń

Gabriela Luboń

Usługi
Kijowska 97b 600 560 705 gabinet@gabrielalubon.com gabrielalubon.com

Cześć!
Prowadzę kręgi kobiet Mandragora, warsztaty rozwojowe, sesje indywidualne, fotograficzne i niezapomniane wyjazdy dla kobiet.

do zobaczenia,
Gabriela

Opis firmy

Stworzyłam swoją ofertę aby łagodnie zwiększać samoświadomość i inspirować do silnego związku z naturą, tą wewnątrz i tą na zewnątrz.
Organizuję wyjazdy rozwojowe dla kobiet, prowadzę kręgi kobiet i sesje wspierające.
Często moim narzędziem pracy jest aparat fotograficzny.

Nazwy spotkań rozwojowych zaczerpnęłam z natury a treść, mam nadzieję spełni Twoje oczekiwania i utoruje Twój rozwój.

W ofercie znajdziesz:

  • Lilię -to spotkanie indywidualne, sesja jest mocno nastawiona na twoje indywidualne potrzeby. To subtelna filozofia osiągania sukcesu, poprawy jakości życia i przyciągania dobrostanu.
  • Szafran – W tym pakiecie otrzymujesz: 4 sesje indywidualne, 1 sesję fotograficzną oraz spotkanie podsumuwujące, zwieńczające naszą współpracę.
  • Jaśmin – zawiera 5 spotkań. Nauczysz się siebie i swoich reakcji. Będziesz pewniej stawiać kroki. Połączysz swoją wewnętrzną moc z siłą w życiu i marzeniami do spełnienia.
  • Bluszcz – zawiera 3 spotkania. To zaproszenie do współpracy ze mną dla kobiet liderek, żyjących w ciągłym pędzie. Dodatkowo otrzymasz poradę fitoterapeutyczną z mieszanką ziół, wskazówki dotyczące odżywiania oraz przepisy na smaczne posiłki wegetariańskie.

Prowadzę również kręgi kobiet Mandragora, oraz warsztaty oparte na mocy kręgu. Jednak najbardziej lubię organizować wyjazdy dla kobiet i to pochłania większość mojego czasu. Tematyczne, flagowe wyjazdy to Matki i córki i Mandragora Nomada.

Szczegóły oferty znajdziesz na mojej stronie internetowej w zakładce „Dla Ciebie”.
Chcę dać się poznać! dlatego prowadzę profil projekt.mandragora na Instagramie oraz funpage na Facebooku. Znajdziesz tu również relacje „zza kulis” o budowaniu marki osobistej.

Lokalizacja

Twoje bezpieczeństwo

Prowadzę sesje on-line.
Wyjazdy organizuję minimalizując ryzyko zakażenia.

Prowadzisz firmę w Katowicach ? Dołącz do nas i otwórz się na nowych klientów!