Data:Piątek, 21 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 25°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 139% 91%
Drukarnia Wydruk Logo

Drukarnia Wydruk J. i B. Baran sp.j.

Usługi
T. Boya-Żeleńskiego 108, Katowice +48 32 206 62 56 info@drukarniawydruk.pl www.drukarniawydruk.pl

Drukarnia Wydruk działa w Katowicach od ponad 30 lat. Oferuje drukowanie między innymi: kalendarzy, ulotek, plakatów i folderów firmowych. Wykonanie prac można zlecić Drukarni Wydruk online i szybko otrzymać bezpłatną wycenę. Jej oferta jest skierowana do firm (agencji reklamowych, wydawnictw, studiów graficznych). Drukarnia realizuje również druk wielkoformatowy.

Opis firmy

Drukarnia Wydruk daje Ci możliwość zlecenia druku online o każdej porze i w każdym dniu tygodnia. Wycenia projektu, jest przeprowadzana w jak najkrótszym czasie.

Drukarnia Wydruk jest obecna na rynku od bardzo wielu lat i oferuje swoim klientom pełny ciąg technologiczny. W Drukarni Wydruk możesz liczyć na pomoc specjalistów na każdym etapie Twojego projektu. Wesprą Cię oni, zarówno przy projektowaniu, na przykład broszury reklamowej, przy składzie komputerowym, przy przygotowaniu projektu do druku, przy samym procesie druku i oprawy oraz transporcie i magazynowaniu.

Co wyróżnia Drukarnię Wydruk?

Przede wszystkim jakość wydruku oraz profesjonalizm. Najważniejsze dla tej firmy jest zadowolenie klientów i dobra współpraca z nimi na każdym etapie realizacji zlecenia. Drukarnia Wydruk otrzymała wyróżnienie „Firma z jakością”, które jest przyznawane przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.
Drukarnię doceniono między innymi za: profesjonalne podejście do klienta, terminowość, jakość świadczonych usług, przystępne ceny oraz za pomoc klientom w przygotowaniu projektów do druku.
Zaletą Drukarni jest również to, że szybko możesz przesłać im swój projekt za pomocą dostępnego na stronie internetowej formularza i otrzymać bezpłatną wycenę.

Jakie usługi oferuje Drukarnia Wydruk?

Oferta drukarni jest niezmiernie szeroka. Znajdziesz w niej między innymi:

  • kalendarze;
  • podkłady na biurko;
  • ulotki;
  • foldery reklamowe;
  • plakaty;
  • katalogi firmowe;
  • zaproszenia;
  • wizytówki oraz wiele innych.

Dużym udogodnieniem dla klientów jest fakt, że Drukarnia Wydruk ma wiele możliwości uszlachetniania wydruku. Przykładowo w przypadku wizytówek, możesz zamówić je na papierze kredowym lub na ozdobnym. Dodatkowo masz prawo wybrać sposób lakierowania ulotek oraz wykonania w nich tłoczenia.

Te szerokie możliwości wykończenia odnoszą się do wszystkich oferowanych przez Drukarnię Wydruk usług. Zamawiając w niej projekt, będziesz miał pewność, że jego wydruk, będzie bardzo dopracowany i zawsze w terminie.

Zaplecze technologiczne Drukarni Wydruk

Drukarnia Wydruk może Ci zaoferować najwyższą jakość druku, nie tylko dzięki zatrudnionym w niej profesjonalistom, ale również najnowocześniejszym maszynom drukarskim. Ocena jakości druku jest dokonywana na podstawie specjalistycznych pomiarów densytometrycznych wartości gęstości optycznej. Te pomiary pozwalają na skontrolowanie zgodności kolorystycznej arkusza w całym nakładzie oraz estetyki zadrukowanego arkusza.

Dodatkowo w Drukarni Wydruk jest introligatornia, która zajmuje się cięciem, falcowaniem, bigowaniem oraz składaniem, między innymi ulotek i folderów.

Lokalizacja

Prowadzisz firmę w Katowicach ? Dołącz do nas i otwórz się na nowych klientów!