Data:Niedziela, 26 Maja 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 24°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 102% 48%

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl

Usługi
Jesionowa 9a, 40-159 Katowice +48 32 351 82 50 biuro@intracom.pl IntraCOM.pl

Jesteśmy Agencją Interaktywną specjalizującą się w projektowaniu stron i aplikacji internetowych głównie dla podmiotów publicznych, oczywiście jednocześnie obsługując firmy prywatne. Nasz zespół to kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin począwszy od programowania przez grafikę, redakcję kończąc na aspektach prawa polskiego.

Galeria zdjęć

Opis firmy

Jesteśmy małą, wręcz rodzinną Agencją Interaktywną, której biuro od ponad 15 lat mieści się tuż obok znanego Spodka w Katowicach a dokładniej w biurowcu BUDROL. Nieprzerwanie od początku istnienia firmy rozwijamy własny, autorski system zarządzania treścią pod nazwą InCMS. Tworzymy rozwiązania zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorców lecz przede wszystkim skupiamy się na dostarczaniu konkretnych rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego w całym kraju i nie tylko.

Nasze usługi

Tworzymy strony i aplikacje internetowe zgodne ze standardem WCAG ale również takie, które pozwalają się rozwijać, są elastyczne, skalowalne i co ważne – pozwalają się skutecznie reklamować w wyszukiwarkach internetowych jak np. Google.
Właśnie z tego ostatniego powodu dla wybranych klientów świadczymy również usługi reklamowe i konsultacyjne w zakresie rozwoju marki w Internecie.

Nasze referencje

Możemy się pochwalić nieprzerwaną, stałą współpracą z takimi klientami jak Państwowa Straż Pożarna, Straż Miejska, Sądami czy wieloma urzędami zarówno centralnymi jak i tymi małymi – wiejskimi. Obsługujemy szeroki wachlarz jednostek publicznych jak i firm z sektora prywatnego, dlatego jeżeli chcesz fizycznie zobaczyć wystawione dla nas referencje – zapraszamy na kawę i rozmowę do biura – zobaczysz je wszystkie razem osobiście!

Nasz zespół

Skład IntraCOMu to kilkanaście specjalistów z najróżniejszych segmentów świata Internetu. Programiści back-endowi, front-endowcy, graficy artystyczni, redaktorzy, specjaliści w temacie WCAG czy marketingu internetowym. Nasz zespół to hobbyści, pasjonaci technologii którzy w większości całe swoje życie rozwijają wiedzę w swojej specjalizacji.

Współpracuj z nami

Zastanawiasz się czy nawiązać z nami współpracę? Jeżeli powyższe słowa Cię do tego jeszcze nie przekonały to wiedz że stronę i opis, który właśnie czytasz stworzył osobiście nasz pracownik w postaci hobby i swojego wolnego czasu.
Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie aby porozmawiać o możliwej współpracy.

Lokalizacja

Twoje bezpieczeństwo

W przypadku chęci umówienia się na spotkanie w siedzibie naszej firmy, przygotowane mamy następujące środki higieny osobistej:

  • dozownik płynu dezynfekującego po wejściu do biurowca,
  • automatyczny, bezkontaktowy dozownik płynu dezynfekującego po wejściu do firmy,
  • maseczki jednorazowe,
  • rękawiczki jednorazowe.

Nasze biuro jest regularnie dezynfekowane. Normalne wejście do biura jest ograniczone tylko i wyłącznie do osób wcześniej umówionych. Nasz zespół co oczywiste, korzysta z maseczek.

Prowadzisz firmę w Katowicach ? Dołącz do nas i otwórz się na nowych klientów!