Data:Czwartek, 8 Grudnia 2022 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 2°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 129% 111%

Nagroda im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej 2022 r.

Prezydent Miasta Katowice zaprasza do składania wniosków w konkursie o „Nagrodę im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej” za szczególne zaangażowanie na rzecz mieszkańców miasta Katowice.

Czy znasz osobę, która bezinteresownie działa dla mieszkańców Katowic – prowadzi warsztaty dla dzieci, aktywizuje seniorów, pomaga osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, dba o bezdomne zwierzęta, chroni środowisko, a może w inny sposób udziela się na rzecz lokalnej społeczności.

Jeśli tak, to nie zwlekaj!

Od 15 września do 31 października 2022r. rusza nabór wniosków w ramach konkursu o Nagrodę im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej za szczególne zaangażowanie na rzecz mieszkańców miasta Katowice.

Nagroda zostanie wręczona na corocznym spotkaniu Prezydenta Miasta Katowice z Organizacjami Pozarządowymi.

Nagrodę tą otrzymują społecznicy za swoją bezinteresowną pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta już od 2012 r.

Na stronie www.katowice.eu w zakładce Dla mieszkańca/władze miasta/Prezydent miasta/Nagrody Prezydenta/ Nagroda im. J. Kocurka dostępne są wzory wniosków o Nagrodę oraz inne przydatne informacje dotyczące sposobu zgłaszania kandydatów do Nagrody.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 32 2593-118 lub mailowy ps@katowice.eu

Nagroda im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej 2022 r.

Źródło: Notatka prasowa Miasta Katowice

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Działaczka i organizatorka społecznościowa, wolontariuszka fundacji DKMS, założycielka grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkini Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic oraz Stowarzyszenia Ratowniczego Nemo im. Marka Zielińskiego