Data:Poniedziałek, 17 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 21°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 120% 57%

Mikołajki jak z bajki w Kinie Helios Katowice

Helios zaprasza kinomanów w każdym wieku na celebrację Mikołajek! Wydarzenie „Mikołajki jak z bajki” to specjalne projekcje, którym towarzyszą konkursy dla najmłodszych.

Odbędą się one w weekend 2 i 3 grudnia oraz samego 6 grudnia. Na ekranach zagoszczą „Trolle 3” oraz „Życzenie”. Ponadto na widzów czekają pokazy przedpremierowe wyczekiwanych tytułów. „Wonka” to fascynująca opowieść o słynnym właścicielu słodkiego imperium z książki „Charlie i fabryka czekolady”. W rolę charyzmatycznego wizjonera wcielił się Timothée Chalamet. Z kolei „Kicia Kocia pod choinkę” to nowa odsłona przygód Kici Koci, ukazująca bohaterkę w świątecznej odsłonie. Ulubienica dzieci tym razem będzie przeżywać przygody w zimowej scenerii, oczywiście w towarzystwie przyjaciół!

Dzięki naszemu partnerowi Kino Helios Katowice mamy dla Państwa 6 podwójnych zaproszeń na seanse:

KICIA KOCIA pod choinkę

ŻYCZENIE – mikołajkowe seanse

TROLLE 3 – mikołajkowe

WONKA

Jak zdobyć zaproszenia ?

To bardzo proste !

Należy wypełnić poniższy formularz opisując w nim co najmniej w trzech zdaniach złożonych ulubioną bohaterkę lub bohatera z bajki lub filmu dla najmłodszych.

Uwaga !

Proszę wskazać również tytuł wybranego filmu oraz jego datę i godzinę „Mikołajki jak z bajki w kinach Helios” na który chcecie uzyskać podwójne zaproszenie.

O przydzieleniu zaproszeń zdecyduje kolejność odpowiedzi, o czym poinformujemy Państwa pocztą e:mail oraz telefonicznie.

Warunkiem otrzymania podwójnego zaproszenia jest również udostępnienie publikacji w mediach społecznościowych FB.

Powodzenia !

    Sponsorem zaproszeń jest Kino Helios Katowice Libero

    Czytaj również:

    Dorota Żywica
    Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl