Data:Czwartek, 18 Kwietnia 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 6°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 95% 137%

Kino Helios zaprasza !

W najbliższy poniedziałek, 19 lutego, w ramach cyklu Kino Konesera zostanie wyświetlony francuski film „Anatomia upadku”. Samuel ginie w wypadku w Alpach, a śledczy przyglądają się sprawie i badają, czy mężczyzna skoczył sam, czy może z balkonu wypchnęła go jego żona, Sandra. W czasie publicznego procesu kobieta będzie musiała przybliżać najbardziej intymne szczegóły swojego życia…

Czwartki to wieczory z polskim kinem i cyklem Kultura Dostępna, przybliżającym dzieła rodzimej kinematografii w promocyjnej cenie. 22 lutego odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego „Vika!”. Opowiada on o 84-letniej DJ-ce, Vice – gwieździe warszawskich klubów i kolorowym ptaku. Pełna charyzmy kobieta, choć nie wiedzie typowego życia osoby w jej wieku, musi mierzyć się z przemijaniem. W obliczu problemów zdrowotnych pragnie dawać radość innym seniorom.

Dzięki naszemu partnerowi – Kina Helios w Libero Katowice mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na seanse:

 • Kino Konesera: Anatomia upadku, 19.02.2024, godz. 18:00
 • Kultura Dostępna: Vika, 22.02.2024, godz. 18:00


Aby uzyskać podwójne zaproszenie należy wypełnić poniższy formularz i odpowiedzieć na jedno pytanie wybranego przez siebie seansu:

 • Wymień nagrody/nominacje, które w 2024 roku zdobył film Anatomia upadku.
 • Kto jest reżyserem / reżyserką filmu pt. „Vika!” ?

  O przydzieleniu zaproszeń zdecyduje kolejność poprawnie nadesłanych odpowiedzi, o czym poinformujemy Państwa pocztą e:mail.

  Warunkiem otrzymania podwójnego zaproszenia jest również udostępnienie publikacji w mediach społecznościowych FB.

  Powodzenia !

  Sponsorem zaproszeń jest Kino Helios.


  Czytaj również:

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl