Data:Poniedziałek, 17 Czerwca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 20°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 109% 57%

Kino Helios zaprasza !

W niedzielę, 28 stycznia do kin zawitają Filmowe Poranki, w ramach których wyświetlany będzie zestaw bajek „44 koty”. Włoska animacja opowiada o codziennych perypetiach czterech kotów, tworzących muzyczny zespół. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawy w sali kinowej, a seanse będą doskonałym sposobem na spędzenie czasu w rodzinnym gronie.

W kinach Helios tradycyjnie pojawi się cykl Kino Konesera, ukazujący nietuzinkowe i mniej komercyjne produkcje, cieszące się wysokimi ocenami krytyków filmowych. W poniedziałek, 29 stycznia odbędą się pokazy filmu „Dream Scenario” z Nicholasem Cagem w roli głównej. Paul to sympatyczny, choć trochę nudny profesor akademicki, który znienacka zaczyna pojawiać się w snach milionów obcych ludzi. Nikt nie potrafi wyjaśnić tego zjawiska, a bohater z dnia na dzień staje się celebrytą!

Dzięki naszemu partnerowi – Kina Helios w Libero Katowice mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na seanse:

 • Filmowe Poranki: 44 koty, cz. 4, 28.01.2024, godz. 10:30
 • Kino Konesera: Dream Scenario, 29.01.2024, godz. 18:00

Aby uzyskać podwójne zaproszenie należy wypełnić poniższy formularz i odpowiedzieć na jedno pytanie wybranego przez siebie seansu:

 • Jaki zestaw bajek z serii „44 koty, cz4 ” zostanie zaprezentowany w ramach filmowego poranku 28.01.br. ?
 • W jakich miastach kręcono akcję filmu „Dream Scenario” ?

  O przydzieleniu zaproszeń zdecyduje kolejność poprawnie nadesłanych odpowiedzi, o czym poinformujemy Państwa pocztą e:mail.

  Warunkiem otrzymania podwójnego zaproszenia jest również udostępnienie publikacji w mediach społecznościowych FB.

  Powodzenia !

  Sponsorem zaproszeń jest Kino Helios.

  Czytaj również:

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl