Data:Czwartek, 18 Lipca 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 15°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 103% 62%

Kino Helios Zaprasza !

15 stycznia do kin Helios zawita najnowsza odsłona projektu Kino Konesera, w ramach którego wyświetlony zostanie film dokumentalny „Vika!”. Opowiada on o 84-letniej DJ-ce, Vice – gwieździe warszawskich klubów i kolorowym ptaku. Pełna charyzmy kobieta, choć nie wiedzie typowego życia osoby w jej wieku, musi zmierzyć się z przemijaniem. W obliczu problemów zdrowotnych pragnie dawać radość innym seniorom.

W repertuarze nie zabraknie cyklu Kultura Dostępna, dzięki któremu można nadrobić zaległości w polskiej kinematografii. W czwartek, 18 stycznia odbędzie się projekcja przebojowej komedii „Teściowie 2”. Niedoszła para młoda z pierwszej części zaprasza swoich rodziców na ślub do nadmorskiego kurortu, lecz ci doprowadzają do szeregu komicznych sytuacji…

Dzięki naszemu partnerowi – Kina Helios w Libero Katowice mamy dla Państwa trzy podwójne zaproszenia na seanse:

 • Filmowe Poranki: Tomek i przyjaciele, cz. 2, ( 14.01.2024, godz. 10:30 )
 • Kino Konesera: Vika! ( 15.01.2024, godz. 18:00 )
 • Kultura Dostępna: Teściowie 2 ( 18.01.2024, godz. 18:00 )

Aby uzyskać podwójne zaproszenie należy wypełnić poniższy formularz i odpowiedzieć na jedno pytanie wybranego przez siebie seansu:

 • Proszę wymienić nazwy bajek z serii „Tomek i Przyjaciele” które będą prezentowane w ramach filmowego poranku 14.01.br.?
 • Kto jest reżyserem / reżyserką filmu pt. „Vika!” ?
 • Kto gra postać Wandy i Tadeusza, głównych bohaterów filmu ” Teściowie 2″ ?

  O przydzieleniu zaproszeń zdecyduje kolejność poprawnie nadesłanych odpowiedzi, o czym poinformujemy Państwa pocztą e:mail.

  Warunkiem otrzymania podwójnego zaproszenia jest również udostępnienie publikacji w mediach społecznościowych FB.

  Powodzenia !


  Sponsorem zaproszeń jest Kino Helios.


  Czytaj również:

  Dorota Żywica
  Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl