Data:Czwartek, 18 Kwietnia 2024 Temperatura na osiedlu Kokociniec: 6°C Stan powietrza na osiedlu: Umiarkowane 95% 137%

„Każdy ma coś, co może dać innym”. Wyprzedaż garażowa na Osiedlu Franciszkańskim

W sobotę 18 września w godzinach od 11.00-17.00 na parkingu północnym osiedla Franciszkańskiego odbędzie się wyprzedaż garażowa. Wcześniej, bo od 16 września mieszkańcy mogą przekazać fanty wśród których mogą się znaleźć:

  • książki
  • domowe dekoracje ( zegary, obrazki, wazony, osłonki na doniczki )
  • ładne zabawki
  • małe sprawne AGD oraz meble
  • ubranka niemowlęce w dobrym stanie.

Wszystkie zgromadzone skarby zostaną przekazane na wyprzedaż, a zgromadzone w środki finansowe zasilą konto Fundacji Bezpieczna Twierdza, która działa na rzecz dzieci, młodzieży i seniorów dzielnicy Ligota- Panewniki.

Jeśli chcesz przekazać rzeczy, które nie są Ci potrzebne a mogą służyć innym przy tam wspomóc lokalną Fundację, skontaktuj się z Panią Katarzyną, pracownikiem Osiedla Franciszkańskiego by omówić szczegóły ( telefon: 605 856 475).

Dorota Żywica
Publikowane przez Dorota Żywica Jestem działaczką i organizatorką społecznościową, wolontariuszką fundacji DKMS, założycielką grupy społecznej Inicjatywa Mieszkańców Osiedli Kokociniec i Sadyby, członkinią Stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Katowic. Jeśli uważasz że to co robię jest ważne i potrzebne wesprzyj moją działalność kupując dla mnie wirtualną kawę poprzez buycoffee.to/kokociniec.pl